Prezenty spakowane

Prezenty spakowane

wpis w: Home, Life | 0

Muszę się przyznać, że u mnie w domu często było tak, że za pakowanie prezentów braliśmy się wtedy, kiedy większość z Was zasiadała już do wilgilijnej kolacji….. Było to stresujące, bo z mamą mamy taki zwyczaj, że staramy się prezenty pakować, a nie tylko wkładać do torebki, nawet jeśli poźna pora wskazywałaby jako lepszą tą drugą opcję;)

Z roku na rok udaje mi się spakować prezenty coraz to szybciej, bo i szybciej udaje mi się uporać z ich zakupem. I tak w tym roku 3 dni przed Wigilią mam je już zakupione i popakowane. No sama jestem w szoku:) Ja wiem, że niektórzy już dawno to zrobili, ale na pewno znajdą się i tacy, których wciąż to czeka.

Dla mnie prezenty to tylko dodatek do świąt, a cała ich magia tkwi zupełnie gdzie indziej. Przede wszystkim  jest to czas spędzony z rodziną. Okraszony mnóstwem jedzenia. A to dla mnie wielka magia. Więc teraz będę mogła spokojnie zająć się tym, co lubię w przedświątecznych przygotowaniach najbardziej, czyli gotowaniem i pieczeniem. 

Ale wracając do prezentów, w tym roku hitem stało się dla mnie ozdabianie paczek jakąś ozdobą choinkową. Takie proste rozwiązanie, a prezent od razu prezentuje się ciekawiej niż tylko przewiązany wstążką. Wielkim hitem jest też dodatek czerwono-białego lizaka a także fragmentów choinki.

Jako etykietki można zastosować też różne ciekawe bożonarodzeniowe kartki, specjalne bileciki, a na wielu stronach są też takie gotowe do pobrania i wydruku. Można też użyć po prostu kawałka kartonika i tyle.

IMG_0361

IMG_0372

IMG_0333

IMG_0322

IMG_0325

IMG_0350

IMG_0352

IMG_0358

IMG_0328

IMG_0360

Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook12Share on Google+0

Zostaw Komentarz