Termometr godny polecenia

Termometr godny polecenia

wpis w: Life, Mom&Baby | 0

Bardzo dobrze wiem, jak ciężko wybrać termometr. Przy dzieciach jest on niezbędnym wyposażeniem, bo niestety choroby się zdarzają, a w okresie jesienno – zimowym, zdarzają się nawet bardzo bardzo często. Rtęciowe wyszły z obiegu. Więc zostały dwie opcje – do ucha albo bezdotykowy.

Ja zdecydowałam się na ten drugi. Ale spędziłam długie godziny na czytaniu opinii i recenzji, zanim dokonałam wyboru. Miałam wcześniej okazję wypróbować kilka i ekhm….. śmiało mogę powiedzieć, że można by je po prostu wyrzucić przez okno. Rozbieżność pomiarowa, wyniki nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, nie będące nawet orientacyjne. No bo termometr pokazujący 34 °C albo jest zepsuty, albo pacjent już na wykończeniu.

Zależało mi na tym, żeby pomiaru dokonać możliwie szybko i dokładnie. I mogę się pochwalić, że udało mi się taki termometr znaleźć.

Thermofocus Essential 0700A2

Aby zmierzyć temperaturę termometrem Thermofocus wystarczy tylko zbliżyć go na kilka sekund do czoła i odczytać wynik. Można nim także mierzyć temperaturę z innych części ciała, a nawet pomieszczeń, czy np. wody. Cała procedura mierzenia temperatury odbywa się w sposób szybki, precyzyjny, higieniczny i bezinwazyjny.

Specyfikacja produktu:

– pomiar bezdotykowy,

– szeroki zakres temperatur od 1 do 55°C,

– pomiar: w 1 sekundę,

– uwzględnia temperaturę otoczenia,

– pomiar temperatury ciała, przedmiotów, otoczenia,

– pamięć: 9 ostatnich pomiarów,

– nie trzeba go włączać – jest zawsze gotowy do pomiaru,

– na jednych bateriach można dokonać około 10.000 pomiarów.

 Cena takiego urządzania to ok. 170 zł.

Po roku użytkowania mogę stwierdzić, że jest to naprawdę dobry produkt,  który dotąd mnie nie zawiódł, a wierzcie, że używam go częściej niż bym chciała.

a67fbecbcbf2

2_Thermofocus_puntamento_16

Jeśli podoba Ci się nasz blog, zapraszam do polubienia funpage oraz instagrama.

Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook27Share on Google+0

Zostaw Komentarz